Reklama na Facebooku a Google

Reklama na Google a Facebook

Reklama na Google a Facebook

Reklama na Google a Facebook

PPC reklama je internetová reklama zameraná na prísun potencionálnych zákazníkov, ktorí majú záujem o produkty, ktoré ponúkate, prípadne na budovanie povedomia o Vašej značke.

Reklama na Google

Umiestnenie reklamy

1- Vo výsledkoch vyhľadávania na stránke Google

Reklama na Google

PPC reklama v sponzorovaných odkazoch sa objaví na stránke potencionálneho zákazníka po zadaní kľúčového slova . Platbu však uskutočňujete až vtedy, keď sa potencionálny zákazník preklikne z reklamy na webovú stránku klienta. 

2- V obsahovej sieti adwords

Reklama na Google

Reklama sa zobrazuje na partnerských stránkach ktoré zobrazujú reklamy spoločnosti google. Reklama v obsahovej sieti môže byť textová, bannerová, videoreklama atď..Platbu uskutočňujete až vtedy, keď sa potencionálny zákazník preklikne z reklamy na webovú stránku klienta.

Cena za reklamu na Google zahŕňa

  1. cenu za správu kampane - spustenie kampane, nastavenie kampane, optimalizácia kampane na základe dosiahnutých výsledkov, prehľadné štatistiky, vyhodnotenie kampane,
  2. cenu za kliknutie - cena je stanovená od množstva faktorov určených spoločnosťou google. Našou snahou bude aby cena za kliknutie bola čo najnižšia.

Zabezpečíme Vám komplexný servis od návrhu textov, kľúčových slov, grafického spracovania reklám až po spustenie a optimalizáciu kampane. Cieľom je zabezpečiť čo najvyššiu efektívnosť celej reklamnej kampane.

Reklama na Facebooku

V dnešnej dobe nielen fenoménom Slovenska ale i ostatných krajín sveta je facebook, ktorý umožňuje komunikáciu medzi užívateľmi, a ponúka množstvo rozličnej zábavy, a dennodenne nám prináša množstvo nových informácií. Facebook používa viac ako 800.000 Slovákov (55 % žien, 45 % mužov).

Reklama na Facebook

Naša ponuka na facebooku:

1. firemný profil na facebooku

  • vytvorenie profilu – vloženie základných informácií
  • denná aktualizácia noviniek a informácií  v profile na facebooku,
  • vkladanie najaktuálnejších záznamov,
  • vkladanie noviniek,
  • vkladanie informácií o akciách a zľavách.

2. reklamná kampaň na facebooku

  • vytvorenie PPC reklamy v podobe inzercie, ktorá sa bude zobrazovať potencionálnym zákazníkom

Cena za reklamu na Facebooku zahŕňa

  1. cenu za správu kampane - spustenie kampane, nastavenie kampane, optimalizácia kampane na základe dosiahnutých výsledkov, prehľadné štatistiky, vyhodnotenie kampane,
  2. cenu za kliknutie - cena je stanovená od množstva faktorov určených spoločnosťou facebook. Našou snahou bude aby cena za kliknutie bola čo najnižšia.

Kontaktujte nás radi vám pripravíme riešenie priamo na mieru