Tvorba web stránok

 Tvorba web stránok

Tvorba web stránok

Webová stránka od nás bude Vašim najsilnejším marketingovým kanálom.

Každá web stránka je pripravená individuálne presne podľa potrieb zákazníka.

Používame najnovšie technológie pri vývoji web stránok. Naše web stránky sú responzívne t.j. zobrazenie jednotlivých prvkov sa prispôsobuje zariadeniu na ktorom ju užívateľ prehliada či už sa jedná o mobil, tablet alebo stolný počítač.

Ako u nás prebieha tvorba webových stránok?

Komunikácia s klientom - Zisťujeme kto sú Vaši zákazníci, aká je Vaša predstava webdesignu stránky.
Stanovenie stratégie - V rámci stanovenia stratégie skúmame, na čo Vaši zákazníci najlepšie reagujú. Následne stanovíme ciele pre dané webové stránky. Dôležitú úlohu zohráva aj analýza konkurencie.
Webdesign a vytvorenie grafického návrhu - Vytvoríme Vám kreatívny grafický vzhľad Vašich nových www stránok a po jeho odsúhlasení sa pustíme do programovania samotnej stránky.
Umiestnenie stránky na server - Postaráme sa o získanie domény (www adresy), umiestníme web stránku na profesionálny server a vytvoríme pre Vás e-mailové adresy.

Kreatívny webdesign

Webdesign - vzhľad stránky. Prvé, čo si Vaši klienti všimnú a čo by ich malo upútať je vzhľad web stránky (webdesign). Webdesign vytvára prvý dojem u potenciálneho zákazníka a ten býva vždy najdôležitejší. Kvalitný webdesign zvyšuje image firmy a zlepšuje pozitívny dojem u zákazníka.

Kvalitne spracovaný webdesign nestačí

Profesionálne graficky spracovaný webdesign nestačí, pokiaľ sa na Vašich stránkach zákazník ,,stratí,, nevie orientovať. Dôležitým aspektom pri tvorbe webdesignu je správne navrhnutie štruktúry web stránok. Intuitívne pohybovanie sa na stránke, jednoduchá a logická štruktúra a kvalitné grafické spracovanie je prednosťou nášho webdesignu. Hlavným cieľom, na ktorý kladieme pri návrhu webdesignu prioritný dôraz je priviesť zákazníka  k nákupnému rozhodnutiu.

Prečo práve webdesign od nás:

  • webdesign tvoríme na základe najnovších štúdií a podľa analýz Vašej cieľovej skupiny zákazníkov
  • používame najnovšie technológie pre rýchlejšie načítavanie stránok
  • súčasť nášho webdesignu tvorí optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)
  • webdesign spĺňa všetky podmienky prístupnosti

Referencie na požiadanie

Kontaktujte nás radi vám pripravíme riešenie priamo na mieru
kontakt